Competicions i Resultats


Aquí podeu troba la Informació i Resultats de les nostres competicions per EQUIPS:



Temporada 2014 -2015:

7é Classf. a la Lliga Valenciana de Billar a 3 bandes. Divisió d'Honor

8é Classf. a la Lliga Valenciana de Billar a 3 bandes. Primera Divisió

31é Classf. al Campionat d'Espanya per Equips a 3 bandes.

3é a la Fase de Qualificació del Campionat d'Europa per Equips als Jocs de Sèrie (no accés a la Final)


Temporada 2013 -2014:

CAMPIONS de la CV a 3 Bandes de Primera Divisió i Final A4. Ascens a Honor

CAMPIONS de la CV a 3 Bandes de Segona Divisió i Final A4. Ascens a Primera

BRONZE AL CAMPIONAT D'EUROPA PER EQUIPS ALS JOCS DE SÈRIE

CAMPIONS D'ESPANYA ALS JOCS DE SÈRIE

Temporada 2012 -2013:

CAMPIONS D'ESPANYA ALS JOCS DE SÈRIE


Classificació Final Lliga de la Fed. Valenciana. DIVISIÓ D'HONOR

PosEQUIPOJGEPCARENTPROPPAPtos
CB Paiporta14860205421680,9477822
CB Montcada14824189123600,8016418
Gandía BC14545190225050,7595714
CB Valencia14383183024630,7435414
CB Ateneo14374184524030,7685513
CB La Vall14374184925040,7385313
CB Sueca14284184524910,7415112
CB Mislata14068156625210,621366

Classificació Final
Lliga de la Fed. Valenciana. PRIMERA DIVISIÓ


PosEQUIPOJGEPCARENTPROPPAPtos
CB Paiporta161330191528940,6629729
CB Torrent161132192228980,6638525
CB Almussafes161042184329010,6359324
CB Ateneo16844167329920,5597020
CB Mislata16448151530700,4935512
CB Sueca16268139030620,4545510
CB L'Alcudia164210151628210,5375210
CB Oliva161510133331230,427377
CB Alzira162311125530620,410327



Ranking C.V. a 3 Bandes 2012-13 FINAL.

4 jugadors del CB Sueca es classifiquen entre els 20 millors jugadors de la C.V. de billar a 3 bandes després de la disputa de les 4 proves puntuables de que consta el Circuit.

12é. Salvador Ortells
15é. Raul Cuenca
16é. José Mª López
19é David Cardo

Podeu consulta la classificació final dels 119 jugadors que han participat al Circuint fent click aquí


Lliga Nacional Jocs de Sèrie. Consulta els resultats aquí

LX Campionat d'Espanya A la Banda. Consulta tota la informació aquí

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada